Nieuwe omslag Wandel- en fietsroutes

In het landschap rond Winterswijk is heel wat moois en bijzonders in de natuur te zien. Maar je moet de plekjes toch maar weten. Daartoe heeft de KNNV-afdeling Oost-Achterhoek een aantal natuurwandel- en fietsroutes uitgegeven om juist een breder publiek dan alleen de eigen leden hiervan te laten genieten. Deze routes zijn bij de plaatselijke VVV verkrijgbaar.
Natuur en cultuur en vaak nauw met elkaar verweven. Het landschap rond Winterswijk is als cultuurlandschap juist daarom zo gevarieerd. Daarom zult u ook regelmatig, zeker in de Dorpsroute verwijzingen vinden over geschiedenis en cultuur. De IJstijdroute richt zich vooral op de zichtbare geologische bijzonderheden.
Wij hopen dat velen een of meer van deze routes met plezier zullen volgen!

Aan de routes is een kleine puzzel voor verbonden, waarvan de oplossing bij het VVV ingeleverd kan worden. Aan het einde van het seizoen wordt uit alle goede oplossingen een winnaar getrokken, die een boekenbon krijgt toegestuurd.

Natuurwandelroute "Wenters Dorp" (5 of 8 km)
Natuurwandelroute "Ravenhorst" (7 km)
Natuurfietsroute "Ratumse beek" (25 km)
Natuurfietsroute "Oude Bocholtse baan" (17 km)

begin


Nieuwe omslag Wandel- en fietsroutes


begin


Natuurwandelroute "Wenters Dorp"


begin


Natuurwandelroute "Ravenhorst"


begin


Natuurfietsroute "Ratumse beek"


begin


Natuurfietsroute "Oude Bocholtse baan"


begin

home