Bestuur van de afdeling Apeldoorn
Voorzitter:  Jacob Ruijter, 055-5761383, 06-22172410

Secretaris: Patrick Meertens, 06-41454399
Penningmeester: Gerrian Tacoma, 055-5340943
Activiteitencoördinator: vacant

Ledenadministrateur: Jan Noorlander, 055-5331497, ledenadministratie@apeldoorn.knnv.nl

Het gehele bestuur ontvangt geen beloning voor haar werkzaamheden; eventueel wel een onkostenvergoeding.


Coördinator werkgroepen en projecten
Plantenwerkgroep: Marchien van Looij, 055-3550149, 
m-vanlooij@hetnet.nl
Vogelwerkgroep: Rein van Putten, 055-5412454, rein.van.putten@online.nl
                          Ineke Klaver, 055-5412107, icklaver@hotmail.com

                          Paul Vermeulen, 055-5789978, 06-51815440, paul.vermeulen@hetnet.nl
                          Evelien Schermer, 055-5336273, evelienschermer@hetnet.nl

Insectenwerkgroep
: Koos Middelkamp, 055-3667693, midtip@planet.nl

Paddenstoelenwerkgroep: vacant
Werkgroep Sprengen en Beken: Hans van Eekelen, 055-5330988, hans.veek@gmail.com

 

Activiteitencommissie
Klaske de Jong, 0578-614190, klaske.de.jong@gmail.com
Miep Verwoerd, 055-5337328, m.verwoerd3.1@kpnmail.nl
Philip Claringbould, 06-36173548, p.zonnig@gmail.com

 

Promotiecommissie
Jacob Ruijter, 06-22172410, voorzitter@apeldoorn.knnv.nl
Jan Kerseboom, 055-5338323, j.kerseboom6@chello.nl
Evelien Schermer, 055-5336273, evelienschermer@hetnet.nl

Redactie De Vier Jaargetijden
Jannie Aalders, 055-3664140, redactie@apeldoorn.knnv.nl
Joke Tammen, 055-3664087, redactie@apeldoorn.knnv.nl
Ineke Klaver, 055-5412107, redactie@apeldoorn.knnv.nl
Nina de Vries (opmaak), redactie@apeldoorn.knnv.nl

RSIN 009378819
Bankrekening: IBAN-nummer NL88 TRIO 0338 7457 34 t.n.v. KNNV Afd. Apeldoorn.

Coordinatie Website: Paul Vermeulen, 055-5789978, webmaster@apeldoorn.knnv.nl

Deel deze pagina