Bestuur van de afdeling Apeldoorn
Voorzitter:  Jacob Ruijter, 055-5761383, 06-22172410, 
voorzitter@apeldoorn.knnv.nl
Secretaris: Patrick Meertens, 06-41454399, secretaris@apeldoorn.knnv.nl
Penningmeester: Gerrian Tacoma, 055-5340943, penningmeester@apeldoorn.knnv.nl
Activiteitencoördinator: Jan den Held, 0575-517750, jdenheld@lijbrandt.nl


Ledenadministrateur: Jan Noorlander, 055-5331497, ledenadministratie@apeldoorn.knnv.nl

Het gehele bestuur ontvangt geen beloning voor haar werkzaamheden; eventueel wel een onkostenvergoeding.


Coördinator werkgroepen en projecten
Plantenwerkgroep: Marchien van Looij, 055-3550149, 
m-vanlooij@hetnet.nl
Vogelwerkgroep: Rein van Putten, 055-5412454, rein.van.putten@online.nl
                          Ineke Klaver, 055-5412107, icklaver@hotmail.com

                          Paul Vermeulen, 055-5789978, 06-51815440, paul.vermeulen@hetnet.nl
                          Evelien Schermer, 055-5336273, evelienschermer@hetnet.nl

Insectenwerkgroep
: Koos Middelkamp, 055-3667693,
midtip@planet.nl
Paddenstoelenwerkgroep: vacant
Werkgroep Sprengen en Beken: Hans van Eek
elen, 055-5330988, hans.veek@gmail.com

 

Activiteitencommissie
Jan den Held,0575-517750, jdenheld@lijbrandt.nl

Klaske de Jong, 0578-614190, klaske.de.jong@gmail.com
Miep Verwoerd,055-5337328, m.verwoerd3.1@kpnmail.nl
Philip Claringbould, 06-36173548, p.zonnig@gmail.com


Redactie De Vier Jaargetijden
Jannie Aalders, 055-3664140, redactie@apeldoorn.knnv.nl
Joke Tammen, 055-3664087, redactie@apeldoorn.knnv.nl
Ineke Klaver, 055-5412107,  redactie@apeldoorn.knnv.nl 
Nina de Vries (opmaak), redactie@apeldoorn.knnv.nl

 

RSIN 009378819
Bankrekening: IBAN-nummer NL88 TRIO 0338 7457 34 t.n.v. KNNV Afd. Apeldoorn.

Contact gebruik en annulering ruimte Torricellistraat
Jan den Held, 0575-517750, jdenheld@lijbrandt.nl
(Leidy van Beek, 055-5225304).

Coordinatie Website: Paul Vermeulen, 055-5789978, webmaster@apeldoorn.knnv.nl

Deel deze pagina