De KNNV-afdeling 'De Bollenstreek' heeft een actief en betrokken bestuur bij de activiteiten van de vereniging, maar ook inzake de maatschappelijke regionale ontwikkelingen rondom natuurbeheer, landschapsonderhoud en ruimtelijke ordening. Heb je vragen aan het bestuur of aan de commissieleden, of vindt je dat je als actief lid zelf thuishoort in onderstaande lijst, laat het ons weten!


Het Bestuur en de commissieleden van KNNV Natuurvereniging de Bollenstreek

Voorzitter:
John van Velzen 

F. Koolhovenstraat 5, 2171 RD Sassenheim
E-mail: voorzitter@bollenstreek.knnv.nl

Secretaris:
Maud van der Veen

Langevelderlaan 9, 2204 BB Noordwijk

Telefoon: 06-11098194
E-mail: secretaris@bollenstreek.knnv.nl

Penningmeester:
Jan Plomp

Ambachtstraat 29, 2181 RC Hillegom 
Telefoon: 0252-516545
E-mail: 
penningmeester@bollenstreek.knnv.nl

Algemeen bestuurslid:
Agaat Mesman
Doph
eidestraat 38, 2165 VP Lisserbroek 
Telefoon: 0252-503039

E-mail: agaat@quicknet.nl

Ledenadministratie:
Vivienne van Leeuwen
Molenstraat 35, 2181 JA Hillegom
E-mail: ledenadministratie@bollenstreek.knnv.nl

Redactie van ons kwartaalblad De Duinrel:
Cees Timmermans, Thomas van Haaster en Annelies Moolenaar
Avenbeeck 87, 2181RV Hillegom
E-mail:
deduinrel@gmail.com

Waarnemingen vogels:
Sarah Humphrey
Geestburg 6, 2171 DM Sassenheim 
Telefoon: 0252-755156
E-mail: vogelsbollenstreek@gmail.com


Webredactie:
E-mail: 
webmaster@bollenstreek.knnv.nl

Deel deze pagina