Voorzitter Ed Grotenhuis
De Eelinkes 28
7101 PX Winterswijk
E-mail: voorzitter@oost-achterhoek.knnv.nl
 

Penningmeester &
ledenadministrateur
Webmaster

 

Ron Krabben
Kardinaal de Jongstraat 37
7131 XS Lichtenvoorde
E-mail: 
penningmeester@oost-achterhoek.knnv.nl

 

 

Secretaris

telefoonnummer:

06-10272203

Wilma van Lochem
Forsythialaan 68
7101 XN  Winterswijk

E-mail: secretaris@oost-achterhoek.knnv.nl

 
Natuurhistorisch secretaris en redactie Gagea

Fred Bos
Bocholtsestraat 49
7102 BT  Winterswijk

E-mail: ff.bos@zonnet.nl

 

 

Lid

 

 


Hannie Putto-Waalders
E-mail: hannie.putto@gmail.com


 
Coördinator Werkgroep Mossen

Louis Jan van den Berg
van Basten Batenburgstraat 4
7131 CC  Lichtenvoorde

E-mail: ljvdberg@upcmail.nl

 
Coördinator Insectenwerkgroep 

Jan Stronks
Raetmansweg 16
7106 CD Winterswijk Ratum

E-mail: stronx16@hetnet.nl 

 pasfoto_Jan_Stronks.jpg
Coördinator Paddenstoelenwerkgroep 

Ed Grotenhuis
De Eelinkes 28
7101 PX  Winterswijk

E-mail: edgrotenhuis@planet.nl

 

 
Coördinator Werkgroep Natuurbeheer

Hermien Toebes
Vardinkhof 14
7107 BG  Winterswijk-Kotten

E-mail: h.toebes@solcon.nl

 

 

 

 

 

Deel deze pagina