De KNNV afdeling Voorne is door de Nederlandse belastingdienst erkend als ANBI (Algemeeen Nut Beogende Instelling)

Voor de erkenning als ANBI gelden de volgende gegevens:

  1. De officiele naam
    KONINKLIJKE NEDERLANDSE NATUURHISTORISCHE VERENIGING AFDELING VOORNE
    Ook bekend als: KNNV AFDELING VOORNE
  2. Het RSIN of fiscaal nummer van de vereniging
    8112.53.661
  3. Vestigingsplaats
    Statutair is de vereniging gevestigd in Brielle.
    Het officiële correspondentieadres van de vereniging is
    Schudegge 17, 3224 BP Hellevoetsluis
  4. Contactgegevens
    De secretaris van de vereniging is:
    Dhr. Peter Vermaas
    Telefoon: 0181-324058
    E-mail: secretaris@voorne.knnv.nl
  5. Statuten :
    zie de bijlage
  6. Activiteiten/Jaarverslag + financieel verslag 2017
    zie de bijlage
  7. Bestuur
    De samenstelling van het bestuur van afdeling Voorne is als volgt:

    Voorzitter Theo Briggeman voorzitter@voorne.knnv.nl
    Secretaris Peter Vermaas secretaris@voorne.knnv.nl
    Penningmeester    Marianne op den Dries penningmeester@voorne.knnv.nl
    Ledenadministratie Marianne op den Dries ledenadministratie@voorne.knnv.nl 
    PR aanspreekpunt Hans op den Dries lunde05540@upcmail.nl
    Natuurhistorisch secretaris Tom van Wanum tomvanwanum@xs4all.nl
    bestuurslid Erik Ketting e.ketting6@upcmail.nl
    bestuurslid Jos Schreiner j.schreiner@upcmail.nl
  8. Beloningsbeleid
    De vereniging heeft geen betaalde werknemers.
    De leden van het bestuur ontvangen geen beloning voor hun werkzaamheden ten behoeve van de vereniging.
  9. Jaarplan + financiele begroting 2018
    zie de bijlage
    .
    .

Deel deze pagina