Bestuur

Voorzitter Han Monteiro voorzitter@eindhoven.knnv.nl
Secretaris Jan Lanters secretaris@eindhoven.knnv.nl
Penningmeester Gerard Vos penningmeester@eindhoven.knnv.nl
Lid Hanneke Pijlman bestuur1@eindhoven.knnv.nl
Lid Annet Kars bestuur2@eindhoven.knnv.nl

 

Organisatie activiteiten

Lezingen Neske Dupuis, dupuis.dijk@gmail.com
Cursussen Wim Wieland, wim.wieland@skynet.be; Anet Kars, bestuur2@eindhoven.knnv.nl
Excursies Trudy Vos, Jacques van Kessel en Carla van Moorsel. trudy-vos@xs4all.nl
Natuurbeschermingscommissie Jacqueline van Heek, jacquelineheek@cs.com
Stichting Stadsnatuur Eindhoven Paul Timmermans, paultimmermans@upcmail.nl
Website Harry Nouwen, webredactie@eindhoven.knnv.nl
Venkraai-redactie

Gerard Vos, eindredactie, redactie@eindhoven.knnv.nl
Jelle Schuurmans, Jan Schellekens en Frank Toolenaar

Publiciteit

Hanneke Pijlman, bestuur1@eindhoven.knnv.nl

Lidmaatschap
Je wordt lid van de afdeling Eindhoven en tevens lid van de landelijke vereniging.
De contribitie bedraagt per jaar € 32,00 voor een gewoon lid, € 13,75 voor een huisgenoot lid.
Je ontvangt het afdelingsblad 4x per jaar zowel Venkraai als het landelijk blad Natura.

Ledenadministratie
Henk van der Gaag

 

Deel deze pagina