CONTACTEN

Algemeen email-adres:

info@voorne.knnv.nl

Bestuur

Functie Naam Telefoonnummer/
E-mailadres
Voorzitter Theo Briggeman -
voorzitter@voorne.knnv.nl
Secretaris Peter Vermaas 0181-324058
secretaris@voorne.knnv.nl
Natuurhistorisch Secretaris Tom van Wanum 0181-625538
tomvanwanum@xs4all.nl
Penningmeester Marianne op den Dries 0181-318329
penningmeester@voorne.knnv.nl
Lid Erik Ketting 0181-632086
info@voorne.knnv.nl
Redacteur in de Branding Tom van Wanum 0181-625538
tomvanwanum@xs4all.nl
Lid Katie van der Wende 0181-684079
kvdwende@hotmail.com
Lid Jan Alewijn Dijkhuizen janalewijndijkhuizen@kpnmail.nl
0181-484098
Ledenadministrateur Marianne op den Dries 0181-318329
ledenadministratie@voorne.knnv.nl
Webmaster John van der Knaap 0187-470047
webmaster@voorne.knnv.nl
PR aanspreekpunt Hans op den Dries 0181-318329
lunde06540@upcmail.nl

 

 

 

 

 

 

 

 











Werkgroepen

Werkgroep Contactpersoon Telefoonnummer
Libellen en
Vlinders
Wim Prins 0181-484116
prinswn@gmail.com
Paddestoelen Eline Vis 0181-483091
vis1@chello.nl
Planten Theo Hagendoorn 0181-404362
hagendoorn@hotmail.com
Vogels Peter Vermaas 0181-324058
p.vermaas@gmail.com
Zoogdieren Jan Alewijn Dijkhuizen 0181-484098
janalewijndijkhuizen@kpnmail.nl

Deel deze pagina